• تلفن031-33932363
  • ایمیلatras.team@gmail.com
  • آدرساصفهان ، شهرک علمی تحقیقاتی
  • ساعتهای آزادپشتیبانی 24 ساعته
  • تلفن031-33932363
  • ایمیلatras.team@gmail.com
  • آدرساصفهان ، شهرک علمی تحقیقاتی
  • ساعتهای آزادپشتیبانی 24 ساعته

بازرسی فنی

امرزوه بازرسی فنی در هر نوع از فعالیت های شغلی تبدیل به یک امری ضروری شده است چراکه عدم وجود چنین بخشی بعضا با افت شدید کیفیت خروجی ها و نتیجه ساعت ها تلاش کارمندان یک شرکت شده است. در این میان اترس با تلاش های شبانه روزی خود سعی در برطرف نمودن بخشی از دغدغه های کارفرمایان را دارد به گونه ای که با برنامه ریزی های 24ساعته و زمانبدی معین، بسیاری از مشکلات اعم از مالی، انسانی و… را کنار گذاشته است. در هر حرفه و صنعت بازرسی های مدون و پی در پی موجب افزایش بازدهی و خروجی خواهد شد که شرکت اترس پیشهاد بازرسی های فنی با پهپاد را به منظور کاهش هزینه های انسانی و غیر انسانی ضمن کاهش درصد خطا به مشتریان خود ارائه می دهد.

پایش دکل های فشار قوی برق

با توجه به بالارفتن از دکل ها در زمان بازدیدهای دوره­ ای، يكي از دلايل اصلي مرگ و مير و خسارات جانی در صنعت برق می­ باشد، لذا استفاده از سرویس بازدید هوایی HPLI مبتنی بر پهپاد به عنوان يك روش کارآمد جهت بازرسی و عيب­ يابي خطوط انتقال به صورت هوایی پیشنهاد گردیده است که در صورت به کارگیری این فناوری، علاوه بر كاهش هزينه­ ها، مي­ تواند سطح ايمنی، تعداد دفعات، سرعت و دقت بازدید را نيز افزایش دهد و امکان گزارش­ گیری جامعی را به صورت آنلاین و نرم­ افزاری فراهم می­ آورد.

مقایسه راهکار ارائه شده با روش فعلی

پایش خطوط توزیع برق

هدف از بازدید خطوط توزیع برق، بررسی وضعیت خطوط و همچنین شناسایی عیوب و خرابی­ های احتمالی تیرهای توزیع برق و تجهیزات مربوطه به جهت جلوگیری از خسارات احتمالی و قطعی برق است. از سوی دیگر، شرکت مادر تخصصی توانیر در نظر دارد که درصد اتلاف موجود بر روی شبکه توزیع کشور را به حداقل برساند

در حال حاضر، بازدیدها به صورت چشمی و از پایین توسط نیروی انسانی صورت می­گیرد و این در حالی است که اغلب عیوب و خرابی­ها از بالا قابل رویت هستند. علاوه بر این، برخی از خطوط که در مناطق صعب­العبور هستند به ندرت مورد بازدید قرار می­گیرند و همین خطوط به شدت در معرض خطر هستند. این در حالی است که با استفاده از پایش پهپادی تمامی این موارد مرتفع می­گردد و امکان بازدید و پایش خطوط صعب­العبور نیز به راحتی فراهم می­ گردد.

پایش آسفالت

آیا آسفالت های درون شهری و برون شهری هم نیاز به پایش و بازرسی دارند؟

معمولا افراد بر این باورند که آسفالت های درون شهری و برون شهری بعنوان مثال در سال یک مرتبه آسفالت ریزی جدید توسط اداره راه و شهرسازی و یا شهرداری همان استان انجام می شود اما چگونه نحوه بررسی و تصمیم گیری در این رابطه بر اساس چه پارامتر هایی انجام می شود؟

یکی از حوزه هایی که اترس در آن ورود کرده و موفق نیز بوده است در زمینه پایش و بازرسی آسفالت ها می باشد. به این شکل که پس از تصویربرداری های دقیق و کامل جهت کاهش درصد خطا و هزینه های بالای تعمیرات و درون ریزی آسفالت جدید، تصاویر پایش شده و تحویل می شود و در صورت نیاز مجددا آسفالت ریزی انجام خواهد شد.

پایش خطوط لوله و سنجش نشت گاز​

error: