• تلفن031-33932363
 • ایمیلatras.team@gmail.com
 • آدرساصفهان ، شهرک علمی تحقیقاتی
 • ساعتهای آزادپشتیبانی 24 ساعته
 • تلفن031-33932363
 • ایمیلatras.team@gmail.com
 • آدرساصفهان ، شهرک علمی تحقیقاتی
 • ساعتهای آزادپشتیبانی 24 ساعته

فروش و آموزش

دوره­ های آموزش پرواز، در مدت سه روز و مجموعا 24 ساعت در محل سایت منطقـه ویـژه اقتصـادی انـــرژی پـارس(عسلــویه) و یا در سایت پروازی شرکت اترس در اصفهان در تاریخ­ های اعلام شده برگزار می گردد.

در پایان هر دوره، فایل­ پاورپونت آموزشی مرحله تئــوری، چک لیست­ های پرواز و گواهی حضــور در دوره آموزش پرواز، اعطاء می گردد.

لازم به ذکر است که در پایان هر دوره، از میان افراد حاضر، استعدادیابی انجام می­ شود و از افراد مستعد و دارای شرایط لازم، جهت استخدام و فعالیت در تیم­ های اجرایی شرکت، دعوت به عمل می­ آید.

برگزاری دوره­ های عملیاتی آموزش تخصصی پرواز و کاربری پهپاد (سازمانی)

شرکت دانش ­بنیان افرند تجارت رسا (اتــرس)، مستقـــر در پارک علم و فناوری شیخ بهایی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، عضو رسمی اتحادیه صنایع هوایی و فضایی ایران و عضــو رسمی کارگروه پهپـاد، به عنوان پیمانکار حراست ارشــد منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، در سایت منطقه ویژه واقع در شهرستان عسلویــه، اقدام به برگزاری دوره آموزش پـرواز به صورت تخصصی می­نماید. کلیه علاقمندان می­توانند از طریق لینک https://survey.porsline.ir/s/rin8zCk ، در دوره­ هایی که هم به صورت شخصی و هم سازمانی برگزار می شود، اقدام به ثبت نام نمایند.

این دوره در دو مرحله تئوری و عملی انجام می­گیرد. در ادامه، جزئیات هر دوره به تفضیل شرح داده شده است.

با توجه به اینکه شرکت اتــرس دارای سایت پروازی در اصفهان و همچنین در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس می­باشد، لذا آیتم­ های دوره آموزش عملی پرواز، در فضای باز و مطابق با سرفصل­ های مشخص آموزشی به انجام می­رسد.

حضور در دوره­ های آموزشی مستقر در سایت منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، فرصت حضور در تـور بازدید از جاذبه­ های صنعتی منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس را نیز به همراه خواهد داشت.

 • در صورت درخواست به برگزاری جلسات خصوصی آموزش و تمرین پرواز از سوی افراد حاضر در دوره، امکان برگزاری این دوره در محل سایت پرواز شرکت در اصفهان مقدور خواهد بود. در این دوره، فرد مورد نظر زیر نظر سرخلبان اتـرس اقدام به انجام تمرین ­های پروازی می ­نماید.

بخش تئـوری، دارای سرفصل های مشخصی می باشد که به صورت کاملا تخصصی برگزار می­گردد. در پایان این دوره، فایل پاورپوینت این بخش، تحویل شرکت کنندگان می­گردد. برخی از سرفصل های این دوره عبارتند از:
 1. آشنایی کامل با دسته­ بندی انواع پهپاد
 2. آشنایی نسبت به انواع مولتی­روتر و سخت­ افزار آنها
 3. کاربرد انواع پهپاد و آشنایی با همه قطعات و تجهیزات پرنده
 4. چک لیست­ های پرواز و موارد ایمنی مرتبط با پرواز پرنده

بخش عملی در دو مرحله انجام می­گردد. بخشی از آموزش ­های عملی از قبیل آموزش کامل نرم ­افزار پرواز، نحوه انجام به روز رسانی­ ها و کالیبراسیون­ ها مرتبط با پرنده، کار با نرم ­افزار DJI Assistant و همچنین بررسی دفترچه Manual پرنده به صورت عملیاتی و با مشارکت شرکت­ کنندگان انجام می­شود. موارد دیگر از قبیل آموزش اصول پرواز، آموزش عملی کامل پرواز با پرنده منتخب، نحوه استیک زدن و کار با رادیوکنترل، اصول تصویربرداری و فیلم­برداری هوایی، کار با قابلیت های پروازی موجود در نرم ­افزار پرواز و همچنین انجام برخی از مانورهای پروازی در سایت آموزش پرواز اتــرس انجام می­گردد.

 

 1. دسته­ بندی پهپــادها و آشنایی با انواع عمــود پروازها
 2. ساختارشناسی مولتی­روتورها (بررسی اجــزا، زیرسیستم ­ها و سنســـورها)
 3. معرفی کاربرد پهپادها و فرصت­ های کسب و کار
 4. معرفی انواع پرنده­ های شرکت DJI و بررسی تفاوت­ ها و کاربردهای هر کدام بصورت مجزا
 5. فراگیری و معرفی کامل همه تجهیزات پرنده Phantom 4 pro و نحوه کاربری آن
 6. فراگیری و معرفی کامل پرنده Mavic 2 Zoom و نحوه کاربری آن
 7. فراگیری و تحلیل کامل نرم ­افزار کنترل پرواز DJI Go4 و نحوه انجام تنظیمات (جهت کار با پرنده ­های فانتوم، مویک و اینسپار)
 8. فراگیری نحوه انجام به روز رسانی Frameware پرنده و رادیوکنترلر
 9. فراگیری نحوه انجام انواع کالیبراسیون پرنده (کالیبراسیون سنسورهای Vision، IMU، Compass، گیمبال و استیک رادیوکنترل)
 10. فراگیری نرم ­افزار DJI Assistant و نحوه استفاده از آن
 11. فراگیری انجام و بررسی چک لیست ­های پرواز و نکات ایمنی قبل، حین و بعد از پرواز
 12. فراگیری کامل اصول خلبانی و چگونگی پرواز با ربات­ های پرنده
 13. فراگیر پرواز با پرنده Phantom 4 Pro
 14. فراگیری پرواز با پرنده Mavic 2 Zoom
 15. فراگیری اصول اولیه عکسبرداری و فیلم­برداری هوایی و آشنایی با پارامترهای دوربین
 16. فراگیری کار با رادیوکنترل اسمارت (ویژه)

سیستم پشتیبانی در شرکت اترس بصورت 24ساعت شبانه روز فعال می باشد و مشتریان می توانند طی تماس تلفنی با همکاران ما در بخش روابط عمومی به حل موضوع بپردازند.

error: